הכרות ראשונית עם התנהגות החומר של אריזות קרטון

 

מתודולוגיה לבחירת הפילם המתאים

 מאמר ראשוני המיועד לעזור ללקוח החדש בעולם האריזות הגמישות, לבצע את צעדיו הראשונים באופן אחראי ולוגי, על פי 9 נקודות להתייחסות. הרשימה אינה עוסקת בסוגי חומר, בשימושים ובטכנולוגיות, אלא במתודולוגיה של הגישה לבחירת הפילם המתאים - המאמר נכתב ע"י מר רון רומאניק עורך באתר עולם האריזה.

 

האם הלקוחות אכן מעדיפים אריזות מדף מקרטון?

החברה הבין לאומית Klöckner Pentaplast Group עומדת מאחורי הפצת דו"ח זה המדווח על תוצאות מחקר שנערך ע"י אוניברסיטת קלמסון (המתמחה במחקרי התנהגות לקוחות).
המחקר מנסה לתת תשובה האם הלקוחות אכן מעדיפים אריזות מדף מקרטון כתחליף לאריזות וואקום פורמינג שקופות מסוג CLAMSHELL.
במחקר נמצא כי במוצרים מתחומי הקמעונאות קוסמטיקה וטואלטיקה שנארזו בשתי הטכנולוגיות ונבחנו זה לצד זה, הראו הלקוחות עדיפות מובהקת לאריזות הפלסטיק. אחת ההנחות המסבירות את התוצאות הברורות והמפתיעות שהצרכן חושק עדיין ב"פלסטיק" היא המוצר עצמו. אלו מוצרים בהם ללקוח יש דרישות וציפיות גבוהות בנוגע לניקיון המוצר ולבטחון שהוא הראשון שבא במגע עם המוצר.

 

שמונה עקרונות לאפקטיביות המכירה של האריזה

מאמר נוסף מבית היוצר של מגזין PACKAGING WOLD, בו מציע לנו מר אדם ספריגס יועץ אסטרטגי בחברת Interact OnShelf לעקוב אחרי 8 עקרונות לאפקטיביות המכירה של האריזה.
בניגוד ליועצים אחרים המטיפים להישאר במסגרת, הכותב מטיף לנו לפרוץ החוצה...מהמדף. על מנת לפרוץ אנחנו לא חייבים להמציא את הבלתי קיים, אפשר רק ליצור מבנה מעניין ושונה, וזאת מבלי לפגוע ביכולת המיידית של הלקוח "לקרוא" את המוצר ותכונותיו.

 

המתח בין אריזה יצירתית לאחידות וזהות מותג

במאמר ארוך ומפורט, אשר פורסם במגזין PACKAGE WORLD, כותב מר טד מיניני, נשיא ומנהל קריאטיבי של חברת Design Force, Inc מניו-ג'רסי ארה"ב, המתמחה בעיצוב ומיתוג, אודות המתח בין הרצון ליצור אריזה קריאטיבית (יצירתית) לבין הצורך האמיתי של אחידות וזהות מותג לאורך שרשרת המוצרים של היצרן. איך נתבלט על המדף מבלי שנגרום לצרכן בלבול.
איך נשמור על אחידות מבלי לשעמם.

 

ביו פלסטיק - פלסטיק מתכלה

מצגת שהוכנה ע"י חברת BASF צפון אמריקה. יתרונה של המצגת הינו בפשטותה. מציגה את הרקע וההיתכנות של השימוש בחומרי גלם מסוג זה, מנקודת הראות של יצרן החומר.

 

חוק האריזות - עדכונים

מצורפת לנוחות הגולשים מצגת של התאחדות התעשיינים המתמצתת את כוונות המדינה והתארגנות ההתאחדות לחוק האריזות.
ניתן להתעדכן בחידושים בנוגע לחוק האריזות באתר המשרד להגנת הסביבה ובאתר חברת ת.מ.י.ר (תאגיד מחזור יצרנים בישראל בע"מ).

 

Adobe PDF file icon 32x32 תעשיית הנייר והקרטון האירופית פורצת דרך עם תכנית להיות ירוקה מתמיד

 

האם יש מספיק נייר ממוחזר בעולם?

במאמר קצר ועדכני, מפרט דר' אנג'ין סריקיה את השינויים הצפויים בתעשיית הקרטון עקב השינוי בסוגי הנייר שהעולם מייצר ואחר כך ממחזר. ירידה בכמות הצריכה של עיתונות מודפסת ודפוס כללי, מול עליה בצריכה של נייר ממוחזר לתעשיית הטישו ( כולל נייר טואלט וכו') מאלצת את תעשיית האריזה להשתמש בחומרי גלם טובים יותר, ולכן גם יקרים יותר. המסקנה העולה ממאמר זה וסטטיסטיקות נוספות של ענף האריזה העולמי, מצביעה על המשך ייקור אריזות, במיוחד המיוצרות מנייר ממוחזר.

 

Adobe PDF file icon 32x32  חידושים בטכנולוגיה ובחווית האריזה

 

adobe pdf file icon 32x32   תחליפים ירוקים להספוגים