המונח הקרוי גם "תאית מעוצבת" מתאר מגש צורני העשוי מסיבי נייר ממוחזר, ומשמש לדיפון והגנה על מוצרים, תחליף מצוין לקלקר ולספוגים.

meytal pack pulp pic beige

 אנחנו מעצבים, מתכננים ומייצרים בבלעדיות עם יצרנים מהמובילים בעולם


לחצו כאן כדי לעבור ישירות לעבודות ה - PULP

  

 

מתי מומלץ לשלב באריזה שלכם הגנה פנימית מנייר ממוחזר?

חברות רבות עוברות להשתמש בדיפון פנימי של מגשי פאלפ באריזות שלהן.

ישנן סיבות רבות לעבור להגנות העשויות מנייר ממוחזר (קרטון ביצים / Molded Fiber):

  • חקיקה - בארצות רבות הרגולציה אוסרת על הפצת אריזות מזהמות. "קלקר" EPS ואף ספוגים מפוליאתילן סובלים מקנסות כספיים, מאחר ואינם משתלבים בשאיפה המשותפת בעולם המפותח, להגיע לכלכה מעגלית – ייצור של חומרים מתכלים או מתמחזרים (Recyclable), וכן שימוש בחומרים שעברו מיחזור (Recycled).
  • צרכנות מודעת דרישת הלקוחות לאריזות ירוקות שניתנות למיחזור מלא – גורמת לעסקים רבים להימנע משימוש בפלסטיק באריזות שלהם, וכך הם מעלים את קרנם בעיני הלקוחות. דוגמא משמעותית בשוק הרכישות אונליין - e-commerce - היא חברת אמאזון אשר מעודדת מוכרים להשתמש בחומרי אריזה מועטים ככל הניתן אשר עשויים מנייר או חומרים מתכלים בלבד – FFP- Frustration free packaging. השימוש במגשי PULP מאפשר להכליל את האריזה בערך המבוקש של MONO MATERIAL PACKAGING.

  • פשטות התפעול והאירוז - מגשים המעוצבים לפי קווי המתאר של המוצר, מייתרים את הצורך במספר רב של במות פנימיות ובהרכבתן. מספר מועט של חלקים מאפשר הרכבה פשוטה, מהירה ויעילה הרבה יותר בקו האריזה.

  • שטח אחסון קטן - ממש כמו מגשי פלסטיק במשיכת ואקום, כך גם מגשי ה- PULP נערמים ומתכנסים אחד בתוך השני וכך חוסכים מקום רב באחסון.

  • חוזק מול משקלבמות הפאלפ תומכות את המוצר ממספר כיוונים ומייצרות חוזק המתבסס על קירות, צלעות והמרווחים שביניהם. בשל המבנה ועובי הדופן שלהן, הבמות קלות משקל, אך עם זאת חזקות מאוד.

 

 

האם מגשי פאלפ מתאימים גם למוצר שלכם? צרו קשר ונשמח לייעץ

 

 

גלריית עבודות אריזות פאלפ

לעבודות נוספות באתר, לחצו כאן